Hurtownia budowlana Dąbrowa Górnicza

Sklep budowlany, instalacyjny, hydrauliczny Dąbrowa Górnicza

Hurtownia budowlana Long oferuje szeroki wybór armatury gazowej i wodnej, systemy instalacyjne PEX, PP, CU, B-Press oraz akcesoria i narzędzia instalacyjne najwyższej jakości, co gwarantuje ich wysoką trwałość. Wszystkie elementy instalacji wodno-gazowej powinny być wykonane z najwyższej jakości materiałów, aby zagwarantować bezpieczeństwo użytkowania oraz długoletnią eksploatację.

Hurtownia instalacyjna udostępnia szeroką gamę produktów do wykorzystania w instalacjach wodnych, gazowych, elektrycznych i odwadniających, a także akcesoriów związanych z instalacjami. Daje to inwestorom możliwość wyboru odpowiednich narzędzi i materiałów wśród wielu dostępnych na rynku modeli, a tym samym ułatwia realizację projektów instalacyjnych. Nasza hurtownia budowlana w Dąbrowie Górniczej oferuje również doradztwo techniczne, szybki czas dostawy i atrakcyjne ceny, umożliwiając instalatorom skuteczne i wydajne wykonywanie usług. Dodatkowo istnieje możliwość instalacji artykułów gazowych i sanitarnych.

Jesteśmy udziałowcem grupy zakupowej PHI Polskie Hurtownie Instalacyjne Sp.z.o.o z siedzibą w Łodzi.
oraz członkiem Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej

Technika grzewcza Dąbrowa Górnicza

W ofercie naszej hurtowni budowlanej znajdują się też materiały i urządzenia do instalacji grzewczych. Technika grzewcza to sfera projektowania, montażu, obsługi i konserwacji systemów grzewczych. Oznacza zastosowanie złożonych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych dla tworzenia odpowiednich warunków pomieszczeń, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Systemy grzewcze są używane w celu zapewnienia optymalnego wykorzystania energii pochodzącej z różnorodnych źródeł: energii elektrycznej, energii słonecznej, paliwa, ciepła geotermalnego lub ciepła ze źródeł odnawialnych. 

long-detal

Sklep instalacyjny Dąbrowa Górnicza

Oferta naszego sklepu instalacyjnego jest kierowana do osób z okolicy Dąbrowy Górniczej, które potrzebują profesjonalnie wykonanych usług montażu lub instalacji urządzeń, takich jak ogrzewanie, wentylacja czy klimatyzacja. Sklep instalacyjny zapewnia również dostawę i transport sprzętu, doradztwo techniczne oraz porady dotyczące konserwacji i napraw.

long-detal

Opinie

Hurtownia Long Dąbrowa Górnicza

Wojciech Lorens
Wojciech Lorens
2023-01-18
Bardzo dobrze zaopatrzona hurtownia z materiałami instalacyjnymi i nie tylko. Ceny konkurencyjne do sieciówek.
Maria Piszczek
Maria Piszczek
2022-09-03
Super hurtownia! Szybka i mila obsluga, panowie magazynierzy bardzo pomocni. Polecam
Magdalena Tobiasiewicz
Magdalena Tobiasiewicz
2022-04-06
Bardzo miła obsługa. Właściciele z wielkim sercem. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i przekazanie materiałów budowlanych dla uchodźców z Ukrainy.
Teresa Krakowiak
Teresa Krakowiak
2021-03-17
Bardzo dobra hurtownia budowlana na poziomie, miła i fachowa obsługa klienta i konkretne doradztwo, polecam
Arkadiusz Cober
Arkadiusz Cober
2021-03-13
Pomocni pracownicy. Fajna hurtownia. Polecam
roman mańka
roman mańka
2020-10-22
polecam !!!

Zapraszamy do kontaktu

Hurtownia LONG sp.z o.o.sp.k. – Centrala w Dąbrowie Górniczej

ul. Budowlanych 2
41-308 Dąbrowa Górnicza

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 7.00-16.00
Sobota 7.00-13.00

NIP 629 00 06906
KRS 0000720529

Nr konta: ING Bank Śląski S.A.
19 1050 1272 1000 0022 6849 7340

* Pola wymagane