O firmie

O FIRMIE

Hurtownia LONG została założona w 1990 roku i od początku działa w dwóch oddziałach: w Dąbrowie Górniczej i w Sosnowcu. Kapitał firmy jest w 100% polski. Jesteśmy firmą rodzinną, obecnie drugie pokolenie zarządza spółką.

Ponad 30 letnie doświadczenie w branży grzewczej i instalacyjnej świadczy o naszym dużym doświadczeniu.

Stale się rozwijamy, zmodernizowaliśmy naszą bazę magazynową w Dąbrowie Górniczej, aktywnie działamy w mediach społecznościowych. Inwestujemy w siebie oraz w naszych pracowników. Szkolimy się, aby być dla naszych klientów najlepszymi ekspertami. Stawiamy na fachowe doradztwo oraz bogaty asortyment.

Jesteśmy udziałowcem grupy zakupowej PHI Polskie Hurtownie Instalacyjne Sp.z.o.o z siedzibą w Łodzi.
oraz członkiem Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej

BOGATY ASORTYMENT

Posiadamy własną, nowoczesną bazę magazynowo- handlową. Utrzymujemy duże zapasy magazynowe. Prowadzimy hurtową i detaliczną sprzedaż materiałów instalacyjnych sieci wod-kan. co.o i gazu oraz materiałów budowlanych.

Kładziemy nacisk na jakość, dlatego współpracujemy z najlepszymi polskimi dostawcami. Nasi handlowcy są doskonałymi doradcami technicznymi, służą pomocą na każdym etapie, od projektu technicznego po wykonawstwo.

Stale poszerzamy asortyment, poszukujemy innowacyjnych rozwiązań aby zaspokajać potrzeby naszych klientów.

 

long-detal

KLIENCI

Obsługujemy duże i mniejsze firmy wykonawcze, instalacyjne, spółdzielnie, deweloperów oraz klientów indywidualnych. Dla naszych klientów organizujemy produktowe akcje informacyjne, we współpracy z dostawcami i producentami organizujemy szkolenia i dni otwarte.

long-detal

Referencje

Co mówią o nas nasi Klienci

Hurtownia „LONG” SP. z o.o. wykonuje usługi rzetelnie, fachowo, terminowo i z należytą starannością. 

Miejski Zakład Gospodarowania Odpadami
Realizacja powyższego zadania przez wykonawcę przebiegała zgodnie z ustaleniami i warunkami zapisanymi w umowie. Dostawy następowały terminowo i organizowane były z należytą starannością.
TAURON Ciepło sp. z o.o.
Realizacja powyższego zadania przez wykonawcę przebiegała zgodnie z ustaleniami i warunkami zapisanymi w umowie. Dostawy następowały terminowo i organizowane były z należytą starannością.
TAURON Ciepło sp. z o.o.